facebook

Smog nasz powszedni PDF Print Adres email
Raport GŻ
Środa, 10 sierpnia 2016 07:14

Czytaj dalej...Emocje związane z raportem Światowej Organizacji Zdrowia powoli opadły. Elektryzująca wiadomość o tym, że Żywiec ma najbardziej w Europie zatrute powietrze, wciąż jednak się unosi nad miastem. Tak jak pył zawieszony, którego nadmierne stężenia znów zaczniemy od września odczuwać. Wraz ze stężeniem, wzrośnie umieralność.

Czytaj dalej...
 
Kto jest winien miastu? PDF Print Adres email
Raport GŻ
Czwartek, 04 lutego 2016 09:58

Czytaj dalej...Prawie 16 mln zł wynoszą zobowiązania firm i osób fizycznych wobec miasta Żywca. To więcej niż łączna pula wydatków majątkowych zaplanowanych w budżecie na 2015 r.

Czytaj dalej...
 
[RAPORT] Inwestycje 2015 PDF Print Adres email
Raport GŻ
Poniedziałek, 02 marca 2015 09:35

Czytaj dalej...Wszystkie samorządy na Żywiecczyźnie uchwaliły już swoje budżety na 2015 rok. Jak wyglądają inwestycyjne plany naszych urzędników? Globalnie suma wydatków zaplanowanych na tegoroczne inwestycje jest znacznie niższa, niż przed rokiem.

Czytaj dalej...
 
Raport GŻ | Portfele Wójtów PDF Print Adres email
Raport GŻ
Wtorek, 14 października 2014 15:56

Czytaj dalej...Idziemy za ciosem. Podobnie, jak przed rokiem, po radnych miejskich i powiatowych, przyszedł czas na wójtów i ich zastępców.

Czytaj dalej...
 
Raport GŻ | Portfele Radnych Powiatowych PDF Print Adres email
Raport GŻ
Wtorek, 09 września 2014 08:46

Czytaj dalej...Po radnych miejskich, przyszła kolej na powiatowych. Jak co roku przyglądamy się oświadczeniom majątkowym i prezentujemy zarobki członków Rady Powiatu.

Czytaj dalej...
 
Raport GŻ | Portfele Radnych Miejskich PDF Print Adres email
Raport GŻ
Wtorek, 09 września 2014 08:15

Czytaj dalej...Podczas, gdy jedni podsłuchują, drudzy – tak jak my - zaglądają innym do portfeli. Tyle, że my robimy to jawnie i całkiem legalnie. Jak co roku przyglądamy się oświadczeniom majątkowym i prezentujemy zarobki radnych miejskich.

Czytaj dalej...
 
Działaj Lokalnie na Żywiecczyźnie | lista projektów PDF Print Adres email
Raport GŻ
Poniedziałek, 30 czerwca 2014 07:09

Czytaj dalej...Aż 14 projektów z Żywiecczyzny otrzymało w tym roku dofinansowanie w ramach programu Działaj Lokalnie. Zobacz kto i jak zadziała lokalnie w tym roku na Żywieczyźnie.

Czytaj dalej...
 
Raport: Gminne WWW PDF Print Adres email
Raport GŻ
Środa, 30 kwietnia 2014 08:24

 Czytaj dalej...Tematowi stron internetowych naszych samorządów poświęciliśmy już jeden raport dwa lata temu. Teraz zaglądamy na każdą z gminnych stron i sprawdzamy co się zmieniło.

Czytaj dalej...
 
Raport | Inwestycje 2014 PDF Print Adres email
Raport GŻ
Czwartek, 20 marca 2014 08:23

Czytaj dalej...Pierwszy raport dotyczący planowanych przez samorządy inwestycji, publikowaliśmy rok temu. W tym roku, ponownie zaglądamy do gminnych budżetów. Co planują nasi włodarze? Czy inwestycji będzie więcej niż przed rokiem?

Czytaj dalej...
 
Co nas czeka w 2014 roku? PDF Print Adres email
Raport GŻ
Czwartek, 16 stycznia 2014 15:49

Czytaj dalej...Nie wiemy, czy będzie lepszy od poprzedniego. Wiemy jednak, przynamniej z grubsza co nas czeka. Nowe inwestycje, wydarzenia sportowe, podwyżki, wybory… Oto, jaki będzie ten rok.

Czytaj dalej...
 
Prawo do poprawy PDF Print Adres email
Raport GŻ
Środa, 08 stycznia 2014 09:11

Czytaj dalej...Lepsze przepisy zamówień publicznych oraz poprawa ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach to dwa akty prawne, na które najbardziej oczekują samorządowcy na Żywiecczyźnie. W oparciu o ankiety wysłane do gmin i powiatu sporządziliśmy ranking aktów prawnych, których zmiana bądź uchylenie jest najbardziej pożądane na Żywiecczyźnie.

Czytaj dalej...
 


Strona 1 z 3