facebook

Drugi obieg


Specjalna Strefa Ekonomiczna: mrzonka, czy szansa? PDF Print Adres email
Drugi obieg
Wtorek, 23 lipca 2013 09:51

Czytaj dalej...@ D R U G I   O B I E G │ Kilka dni temu premier Donald Tusk zapowiedział wydłużenie działalności specjalnych stref ekonomicznych do 2026 roku. Radny Wiesław Setla powrócił więc na swym blogu do tematu utworzenia takiej strefy w Żywcu. Zachęca burmistrza do debaty.

Czytaj dalej...
 
Hejtera portret własny PDF Print Adres email
Drugi obieg
Czwartek, 14 marca 2013 15:57

Czytaj dalej... @ D R U G I   O B I E G │ - Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum. Wiwat Polonia, frustrata, wiwat dąs psychopata. Jam nieudacznik, grafoman i śmieć. Tak z hejterami i trollami rozprawia się zespół Strachy na Lachy w swojej sztandarowej piosence. Frustracje wylewane masowo w internetowych komentarzach, bluzganie i obrażanie innych to standard w komentowaniu w przestrzeni internetowej. Żywiecczyzna nie jest niestety wyjątkiem.

Czytaj dalej...
 
Pilsko na tapecie PDF Print Adres email
Drugi obieg
Środa, 27 lutego 2013 09:52

 Czytaj dalej... @ D R U G I   O B I E G │ - Nie dajmy się zwariować! Radykalne blokowanie rozwoju terenów górskich to droga na skróty jeśli chodzi o ochronę środowiska! – przekonuje Antoni Szlagor na swoim blogu. Jednocześnie sceptycznie odnosi się do pomysłu Wiesława Setli, a organizować okrągły stół w sprawie Pilska.

Czytaj dalej...
 
Rusza Drugi obieg PDF Print Adres email
Drugi obieg
Sobota, 02 lutego 2013 17:04

Czytaj dalej... @ D R U G I   O B I E G │ Od dziś redakcja GŻ zacznie poświęcać nieco więcej uwagi aktywności naszych samorządowców, polityków i przedsiębiorców w mediach społecznościowych.

Czytaj dalej...
 
Setla w sieci PDF Print Adres email
Drugi obieg
Środa, 23 stycznia 2013 10:35

Czytaj dalej...@ D R U G I   O B I E G │ Wiesław Setla, przedsiębiorca i radny powiatu żywieckiego, zaczął prowadzić blog. Radny chce komentować w Internecie bieżące wydarzenia i dyskutować o pomysłach dla Żywca i regionu. Czy jego blog jest pierwszy w regionie?

Czytaj dalej...