facebook

Welcome to the Frontpage
Fundusz nagradza EkoAktywnych PDF Print Adres email
Written by   
Środa, 28 czerwca 2017 08:38

 Czytaj dalej...Kolejny już raz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach nagrodził organizacje, które przejawiają największą aktywność w zakresie działań na rzecz edukacji ekologicznej. Od 2008 roku, kiedy ruszyła pierwsza edycja konkursu uhonorowano już łącznie ponad 164 organizacje, przeznaczając na ten cel prawie 2 miliony złotych.

LAST_UPDATED2
Czytaj dalej...
 
Będzie zielona pracownia! PDF Print Adres email
Written by   
Środa, 28 czerwca 2017 08:35

Gmina Lipowa, jako jedyna na Żywiecczyźnie i jedna z 43 w całym woj. Śląskim, została pozytywnie oceniona i znalazła się w gronie laureatów konkursu „Zielona Pracownia”, organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach. Wiąże się to z kolejnymi środkami zewnętrznymi, które gmina pozyskała. Tym razem w wysokości 28 596,00 zł. Dzięki tej dotacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Twardorzeczce powstanie nowoczesna ekopracownia dydaktyczna.

LAST_UPDATED2
Czytaj dalej...
 
Policyjna „hybryda” na naszych drogach PDF Print Adres email
Written by   
Wtorek, 30 maja 2017 07:08

 

Czytaj dalej...34 oznakowane Toyoty Auris o napędzie hybrydowym otrzymała śląska policja. Jeden z radiowozów trafi na Żywiecczyznę.

Czytaj dalej...
 
Zielone Czeki 2017 wręczone PDF Print Adres email
Written by   
Wtorek, 30 maja 2017 07:19

Czytaj dalej...W Katowicach 24 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia „Zielonych czeków”. To nagrody przyznawane corocznie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach z okazji Dnia Ziemi. Jak podkreślał podczas uroczystości wręczenia nagród, Andrzej Pilot, prezes WFOŚiGW, „Święto to wymyślono, by ludzie na ziemi pochylili się nad losem naszej planety na której żyją, przeżyli moment refleksji”.

Czytaj dalej...
 
Klaster PDF Print Adres email
Written by   
Czwartek, 27 kwietnia 2017 16:42

Czytaj dalej...Już 40 gmin, instytucji i przedsiębiorstw weszło w skład Klastra „Żywiecka Energia Przyszłości”. Obecnie to jeden z największych klastrów w Polsce.

Czytaj dalej...
 


Strona 1 z 391