facebook

Rajd Chłopski: śmiech i dobra zabawa PDF Print Adres email
Turystyka
Środa, 18 lutego 2015 07:42

Czytaj dalej...47. Ogólnopolski, a 23. Międzynarodowy Narciarski Rajd Chłopski przeszedł do historii. Ale zabawa, w jakiej mieli przyjemność brać udział zarówno uczestnicy, jak i widzowie z pewnością pozostanie w pamięci na długie tygodnie…

Czytaj dalej...
 
Polacy na szlaku | Czy wiedzą, jak być po stronie natury? PDF Print Adres email
Turystyka
Wtorek, 09 września 2014 08:24

Czytaj dalej...Czy Polacy lubią piesze wędrówki? Czy wiedzą, jakie funkcje pełni szlak turystyczny? Czy znają zasady poruszania się po nich? Gdzie planują spędzić wakacyjny wypoczynek? Na te i wiele innych pytań odpowiada raport sporządzony w ramach VI edycji programu „Po stronie natury”. Z przeprowadzonego badania wynika, że mieszkańcy województwa śląskiego najchętniej korzystają ze szlaków turystycznych z rodziną – tak deklaruje aż 81% spacerowiczów z tego regionu.

Czytaj dalej...
 
Święto Morza w Międzybrodziu Bialskim: wianki, dobra muzyka i zabawa PDF Print Adres email
Turystyka
Czwartek, 03 lipca 2014 07:09

Czytaj dalej...Przy Jeziorze Międzybrodzkim w gminie Czernichów w najbliższy weekend (od 5 do 6 lipca 2014 r.) rozpocznie się Święto Morza. Szykuje się świetna zabawa.

Czytaj dalej...
 
Rusza Geopark w Ujsołach PDF Print Adres email
Turystyka
Wtorek, 24 czerwca 2014 11:36

Czytaj dalej...

Kąpieliska, park linowy, zjazd na linie i ścianki wspinaczkowe. W niedzielę wielkie otwarcie Geoparku w Glince. Zapraszamy do galerii.

 

 

Czytaj dalej...
 
Pożegnali zimę na biegówkach PDF Print Adres email
Turystyka
Czwartek, 27 marca 2014 08:56

Czytaj dalej...Kilkadziesiąt osób stanęło na starcie ostatniego etapu Narciarskiego Rajdu Chłopskiego 2014, który w drugi dzień kalendarzowej wiosny, czyli w minioną sobotę (22 marca), rozegrany został w stacji narciarskiej ZwardońSki w Zwardoniu. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na stoku Małego Rachowca, gdzie udało się utrzymać jeszcze resztki śniegu, przeprowadzono międzynarodowy bieg narciarski Beskidy Bez Granic, biegi dla dzieci i młodzieży, Retro Zjazd na Byle Cym oraz bardzo efektowny Bieg Dziadowski.

Czytaj dalej...
 
Rajd Chłopski: czas na finał PDF Print Adres email
Turystyka
Środa, 19 marca 2014 21:19

 Czytaj dalej...Biegi narciarskie, dziady na trasie, zjazdy na byle cym w stylu retro, gry, konkursy, a także zabawy dla publiczności oraz występy góralskich kapel, czyli sportowe i wesołe zakończenie Rajdu Chłopskiego 2014 w Zwardoniu.

Czytaj dalej...
 
GOPR i Bezpieczna Zima w Istebnej PDF Print Adres email
Turystyka
Środa, 26 lutego 2014 11:40

 

 

Czytaj dalej...Akcja GOPR promująca zasady bezpieczeństwa w górach i na stokach narciarskich, prowadzona podczas ferii w najbardziej popularnych ośrodkach wypoczynku zimowego, w miniony weekend zatrzymała się w Istebnej.

Czytaj dalej...
 
Rajd Chłopski | 2014 PDF Print Adres email
Turystyka
Niedziela, 23 lutego 2014 09:15

Czytaj dalej...Blisko 1000 osób uczestniczyło w pierwszej części 46. Ogólnopolskiego oraz 22. Międzynarodowego Narciarskiego Rajdu Chłopskiego 2014, który od piątku (7 lutego) do niedzieli (9 lutego) odbywał się na terenie gminy Rajcza na Żywiecczyźnie.

Czytaj dalej...
 
Industrialna magia Śląska PDF Print Adres email
Turystyka
Środa, 20 listopada 2013 09:55

Czytaj dalej...Śląsk to nie tylko niszczejące kopalnie, fabryki, czy zakłady przemysłowe. Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego wydobywa nieodkryte do tej pory piękno naszego regionu.

Czytaj dalej...
 
Tu zaszła zmiana PDF Print Adres email
Turystyka
Piątek, 16 sierpnia 2013 08:21

Czytaj dalej...To ulubione miejsce postojowe turystów odwiedzających Rycerkę Górną. Dzięki współpracy polskich i słowackich leśników zyskało ono nową świetność.

Czytaj dalej...
 
Tajemnicze miejsca Darłowa: Klasztor i kościół kartuzów PDF Print Adres email
Turystyka
Piątek, 09 sierpnia 2013 07:48

Darłowo na lato| Darłowscy kartuzi byli zakonnikami, którzy nie tylko zajmowali się kontemplacją Biblii. Prowadzili też kantor wymiany monet i pożyczali pieniądze na procent. 

Czytaj dalej...
 


Strona 1 z 4