facebook

Śniadanie … dlaczego takie ważne??? PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 20 lutego 2015 09:17

Czytaj dalej...O tej porze roku, kiedy za oknem szaro i brakuje słońca, warto pomyśleć o tym, co może wspomóc nasz organizm i dodać pozytywnej energii. Warto przyjrzeć się naszemu menu. To co jemy, i o jakich porach, może w znaczący sposób wpłynąć nie tylko na nasze ogólne zdrowie, ale także samopoczucie i nastawienie do codziennych działań.

Czytaj dalej...
 
Zapraszamy do naszej kuchni PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 20 lutego 2015 09:09

Czytaj dalej...Z przyjemnością przedstawiamy nową sekcję naszej gazety. Mamy nadzieję, że NOWOCZESNA KUCHNIA, przypadnie Państwu do gustu… i do smaku.

Czytaj dalej...
 
Akademia Makijażu od piątku w Bielsku-Białej PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Środa, 10 września 2014 16:35

 Czytaj dalej...Od 12 do 14 września potrwa w Galerii Sfera w Bielsku Białej (Perfumerii Douglas) Akademia Makijażu. Zapisy na akademię mają charakter bezpłatny i otwarty. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zapisać się telefonicznie (33 498 71 23).

Czytaj dalej...
 
Otwarto centrum opieki PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 03 gruddnia 2013 12:10

Czytaj dalej...Miejsca dla 230 pacjentów, i docelowo 140 miejsc pracy. W poniedziałek 25 listopada otwarto w Czernichowie Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji „Ad Finem”.

Czytaj dalej...
 
Pierwszy rok z Mydlarnią u Franciszka PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Środa, 20 listopada 2013 09:35

Czytaj dalej...To już rok, od kiedy mydlarnia u Franciszka zagościła na żywieckim rynku. Sklep odwiedza coraz więcej klientów, którzy przekonują się do czystych, ekologicznych i nieprzetworzonych produktów do pielęgnacji ciała.

Czytaj dalej...
 
Biegaj na zdrowie z Rehabilitacją św. Łukasza! PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Środa, 06 listopada 2013 13:39

Czytaj dalej...Bieganie- popularny sport, wspaniała pasja. Ta aktywność potrafi zaangażować nawet tych najbardziej leniwych. Jak przygotować  się do biegania, by w efekcie jego uprawiania nie ponieść skutków ubocznych w postaci niespodziewanych urazów?

Czytaj dalej...
 
[Konkurs] Natura przychodzi z pomocą PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Piątek, 13 września 2013 10:08

Czytaj dalej...Natura zaskakuje nas codziennie. Dziś fascynuje i budzi ciekawość, a kiedyś życie bliżej przyrody wcale nie wprowadzało w taki stan.

Czytaj dalej...
 
Odwiedź namiot zdrowia Żywiec Zdrój na żywieckim rynku PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Czwartek, 25 lipca 2013 08:18

Czytaj dalej...Czy chcielibyście, aby profesjonalny dietetyk ustawił wam dietę, aby pozbyć się zbędnych kilogramów? Czy chcielibyście poznać zasady zdrowego żywienia i korzyści płynące z picia wody? Już w najbliższą sobotę 27 lipca w godzinach 9:00 – 14:00 firma Żywiec Zdrój zaprasza do namiotu zdrowia,  który stanie na żywieckim rynku.

Czytaj dalej...
 
Gotowi na wakacje? [konkurs] PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Poniedziałek, 08 lipca 2013 08:37

Czytaj dalej...Franciszek przygotował dla Was kilka ciekawostek. Jak spędzić ten czas na beztroskim leniuchowaniu, nie martwic się o nic i…

Czytaj dalej...
 
Biała sobota przeciw zaćmie – skorzystaj z darmowych badań PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Wtorek, 25 czerwca 2013 08:13

Czytaj dalej...- Ponad 320 tysięcy osób czeka w kolejce na zabieg usunięcia zaćmy. Liczba ta stale rośnie – szacuje się, że co dwa i pół roku ulega podwojeniu. To bardzo niebezpieczna choroba, która może doprowadzić nawet do całkowitej utraty wzroku – przekonuje dr Iwona Filipecka ze Specjalistycznego Ośrodka Okulistycznego OKULUS PLUS, który w najbliższą sobotę 29 czerwca organizuje bezpłatne badania w kierunku wykrycia zaćmy.

Czytaj dalej...
 
Gorąco? Wpadnij do CH Lider. PDF Print Adres email
Zdrowie i Uroda
Czwartek, 20 czerwca 2013 08:15

 

Czytaj dalej...Nawet 33 stopnie ma dziś wynieść temperatura w Żywcu. Gdzie szukać ochłody? W Strefie Smaku przygotowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Międzygminny związek ds. Ekologii w Żywcu.

Czytaj dalej...
 


Strona 1 z 2